מנעולן בנס ציונה

נשבר המפתח? נתקעה הדלת? לא סומכים על צירוף המספרים בקודן של הרכב? "מנעולן אדרי" כאן לשירותכם; מספקים שירותי אחזקת מנעולים ומכשור נלווה, קודנים ופריצות, התקנות וטיפול במקרי חירום. כלל הלקוחות שלנו מרוצה ומקבל שירות מצוין.

מחפשים מנעולן בנס ציונה?

תושבי נס ציונה, זקוקים לשירותי מנעולנות ופריצה באופן בהול? "מנעולן אדרי" פועלים במגוון ערים ברחבי הארץ וכמובן מספקים שירותי מנעולן בנס ציונה. הגעתם למקום הנכון.

קראו לנו כשיש מקרה חירום
מקרי חירום הם רוב הפניות שאנו מקבלים. מקרים הכוללים ילדים שננעלו ברכב או בבית, איבוד המפתחות או חשש בנוגע לאמינות קוד הרכב, שבירת המפתח בחור המנעול ועוד. אנו מתורגלים לפעול במתכונת חירום ולכן העובדים שלנו נמצאים בשטח ברוב הערים, 24 שעות ביממה. אנו נענים גם לקריאות שהן אינן דחופות וניתן לתאם איתנו מראש. מחפשים מנעולן בנס ציונה? אנחנו כאן לשירותכם.

במה אנחנו מטפלים
פריצה ותיקון של דלתות בית, עסק ורכב. אנו מטפלים בכל סוגי הדלתות והרכבים. יש לנו ציוד שמותאם לכל הסוגים של התקלות. אנו מתקנים כל תקלה שמקורה בקודן, שלט, מפתח או מנעול. בין אם יש לכם מערכת פשוטה או מתוחכמת, שלט חכם או מפתח ידני רגיל, אנו יודעים לתקן הכל. דלתות, רב בריח ומנעולי כספות, שכפול ושחזור מפתחות ואבזור נלווה, ועוד מגוון תקלות ותיקונים.

שירות מעולה באחריות
אנו מספקים שירות מעולה באחריות על כל עבודה. הצוות שלנו מקצועי ומקבל הדרכות בהתאם לחידושים והתפתחות הטכנולוגיה. העובדים שלנו חרוצים והם יודעים לבצע את העבודה הכי טובה במהירות האפשרית. המנעולנים שלנו מצוידים בכלים הטובים ביותר, והם חרוצים ואמינים. שביעות רצון הלקוח ומיומנות התיקון הם המומחיות שלנו. לתיאום או קבלת הצעת מחיר צרו איתנו קשר.